Soutěž na Facebooku

!!! SOUTĚŽ !!!

První polovina letních prázdnin je za námi a tak vyhlašuji prázdninovou soutěž o dvoudílnou sadu pro školáky v hodnotě 160,-Kč (výherce si vybere variantu dle svých preferencí).

Dvoudílná sada pro školáky obsahuje pytlík na přezůvky a látkový ubrousek (varianta pro kluka nebo pro holku, viz. foto)

A jaká jsou pravidla soutěže?

1. Lajkovat (dát To se mi líbí) stránku By Micha – zakázkové šití pokud jste tak ještě neudělali.

2. Lajkovat (dát To se mi líbí) tento soutěžní příspěvek.

3. Do komentáře k tomuto soutěžnímu příspěvku napsat pro koho byste výhru rádi získali.

Soutěž končí v pondělí 13.8.2018 v 18 hodin.

Za sdílení soutěže budu moc ráda 😉

Ke každé soutěžní odpovědi, jejíž autor splnil všechny podmínky soutěže, bude přiřazeno číslo a následně bude ze všech čísel vylosován jeden výherce, jehož jméno zveřejním na stránce By Micha – zakázkové šití a zde v soutěžním příspěvku.

Výhra bude odeslána následující pracovní den poté, co obdržím od vylosovaného výherce jeho korespondenční adresu. Osobní údaje výherce (jméno, příjmení, korespondenční adresa) budou použity pouze pro zaslání výhry a dále nebudou nikde shromaždovány ani využívány k marketingovým účelům.

Pořadatelem soutěže je stránka By Micha – zakázkové šití.

Upozornění: Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, spravována nebo přidružena k sociální síti Facebook. Společnost Facebook Inc. neposkytuje žádnou uživatelskou podporu ani odpovědi na stížnosti nebo podněty soutěžících.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.